Menu
Close the dialog

Terms & Conditions

Pea horseradish azuki bean lettuce avocado asparagus okra. Kohlrabi radish okra azuki bean corn fava bean mustard tigernut juccama green bean celtuce collard greens avocado quandong fennel gumbo black-eyed pea. Grape silver beet watercress potato tigernut corn groundnut. Chickweed okra pea winter purslane coriander yarrow sweet pepper radish garlic brussels sprout groundnut summer purslane earthnut pea tomato spring onion azuki bean gourd.

O miasto | Hurghada-Wycieczki fakultatywne Hurghada

Hurghada –miasto we wschodnim Egipcie położone nad brzegiem  Morza Czerwonego, jeden z najwiekszych w Egipcie ośrodków turystycznych  o znaczeniu  międzynarodowym – Riwera Morza Czerwonego. Hurghada leży ok  500 km na południowy  wschód od Kairu i rozciąga się wąskim pasem wzdłuż pustynnego wybrzeża  Morza Czerwonego, na długości około 40 km.

W Hurghada znajduje się międzynarodowy port lotniczy, posiadający połączenia   czarterowe z wieloma Polskimi miastami  np. Warszawa, Katowice, Poznań. Miasto  zostało  założone na poczatku  XX wieku. Zaczęło się rozwijać jako wielki międzynarodowy ośrodek turystyczny, w roku 1980 roku, po pokoju zawartym pomiędzy Egipt a Izraelem, podpisanym w Camp Divid.

Wakacje w Hurghadzie dają możliwość, bardzo komfortowego wypoczynku w wybranym przez Państwa hotelu oraz zaobserwowania normalnego, codziennego życia Egipcjan, ponieważ nie jest to wyłącznie sztucznie stworzona miejscowość turystyczna ale też typowe miasto, zamieszkane przez miejscową ludność. W okolicy znajdują się  jedne z najpiękniejszych na świecie raf koralowych, w mieście rozwinęła się głównie turystyka, handel, budownictwo.Hurghaga  skała się kilku dzielnic, z których najważniejsza to Dahar. Jest ona najstarszą z dzielnic, w której mieści się największy bazar a także dworzec autobusowy.

Drugą wartą zobaczenia częścią Hurghady jest Sakala, nowsza niż Dahar, uznawana jest za centrum miasta.
Kolejne części warte uwagi to  Sahl Hasheesh i El Gouna, są to dwie najnowsze dzielnice Hurghady, najbardziej wysunięte w kierunku miasta Safadża (60 km na południe od centrum Hurghady). Znajduje się tam arabski bazar z najbardziej potrzebnymi dla mieszkańców towarami, wiele hoteli oraz niewielki port.

Nasza  firma organizuje wycieczki fakultatywne z Hurghady indywidualne oraz grupowe.  Ze względu na idealną, przez 365 dni w roku, pogodę okolice Hurghady to najlepsze miejsce do nurkowania a w okolicy są najpiękniejsze rafy koralowe . Możemy też udać się na zwiedzanie  Luksoru i Kairu. Miasta te oddalone są od Hurghady o około  5 godziny  jazda  autobusem. Podczas wycieczek tych można zwiedzić najwspanialsze zabytki takie jak piramidy czy świątynie Luksoru. Organizujemy także  wyjazdy na pustynię jeepami i quadami, podczas których mogą Państwo poznać inną kulturę i tradycję żyjących na środku pustyni Beduinów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by chwile spędzone z nami, zapadły Państwu mile w pamięci, ponieważ wiemy, że Państwa opinia o naszej firmie, jest dla nas najlepszą reklamą. Jak również mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z oferty naszego biura jeszcze nie raz w przyszłości.

Do zobaczenia na turystycznych szlakach!

Wycieczki fakultatywne  Hurghada Egipt , Wycieczki fakultatywne Egipt , kair ,luksor , safari , jeep safari ,wycieczki morskie ,wycieczki autokarem i wycieczki samolotem

error: Content is protected !!