Menu
Close the dialog

Terms & Conditions

Pea horseradish azuki bean lettuce avocado asparagus okra. Kohlrabi radish okra azuki bean corn fava bean mustard tigernut juccama green bean celtuce collard greens avocado quandong fennel gumbo black-eyed pea. Grape silver beet watercress potato tigernut corn groundnut. Chickweed okra pea winter purslane coriander yarrow sweet pepper radish garlic brussels sprout groundnut summer purslane earthnut pea tomato spring onion azuki bean gourd.

O miasto | Marsa Alam – wycieczki fakultatywne Marsa Alam Egipt

Marsa Alam  Jest to miejscowość wypoczynkowa  w południowo – wschodniej części  Egiptu, położoną nad Morzem  Czerwonym, około 300 km od Hurghady i ok 100 km od starego miasta El Qusier.
Od 2001 roku w odległości 50 km od miasta, znajduje się międzynarodowy port lotniczy, co znacznie ułatwia i skraca czas podróży. Dawniej Marsa Alam było wioską rybacką, która w ostatnich latach stała się, miejscem, często wybieranym przez turystów, ponieważ jest oazą  spokoju i relaksu. Ze wzgledu na to, że oddalona jest od innych popularnych egipskich, dużych i gwarnych kurortów, tym samym jest, idealnym, bezpiecznym miesjscem do wypoczynku z dzieciami. W mieście znajduje sie dworzec autobusowy. W okolicy jest kilka miejsc wartych zobaczenia, takich jak park narodowy Wadi Dzimal oddalony około 20 km, na południe od miasta.Szagra, która oferuja noclegi w  kamiennych domach, nad brzegiem Morza Czerwonego, około 20 km od Marsa Alam.

Kolejnym ciekawym miejscem jest zatoka Abu Dabbab z żółwiami oraz przepiękną rafą koralową. Około 50 km od Marsa Alam znajduje się, najnowsza dzielnica Port Ghalieb, są tam bazary, centrum handolowe i liczne kawiarnie nad brzegiem morza. Jest to idealne miejsce na wieczorne wypady, gdzie można zapalić szishę lub zrobić zakupy.

Dla miłośników raf koralowych, kolejnym bardzo ciekawym miejscem jest Samadi nazywana też “domem delfinów“.
Każdy kto przyjedzie tu pierwszy raz, z pewnością zakocha sie w tej okolicy, ze względu przepiękne słoneczne plaże z palmami, z dziewiczymi rafami koralowymi przy hotelach i nie tylko. Marsa jest rajem  dla fanów snurkowania, nurkowania, surfingu i jachtingu.

Nasza firma  oferuje bardzo dużo ciekawych wycieczek w rejonie Marsa  Alam.  Wycieczka do Luksor na jeden dzień, podczas której, można zobaczyć wszystkie interesujące zabytki. Organizujemy wycieczki  na nurkowanie i  snurkowanie w   Porto Ghalieb, Samaday, Hamata i do Wadi Dzimal park narodowy. Okolica Marsa Alam, słynie z olbrzymich żółwi, krów morskich i delfinów, będąc tu nie można ich nie zobaczyć, w związku z czym organizujemy dla Państwa, wycieczki podczas których można spotkać i podziwiać te wspaniałe stworzenia. Organizujemy też wycieczki na zakupy w Port Ghalieb lub w El Qusier.

Wycieczki fakultatywne  Marsa Alam  Egipt , wycieczki fakultatywen Marsa , wycieczki fakultatywne do luksor ,kair ,wycieczki morskie, Hamata ,Sataya z Marsa Mubarak  z Marsa Alam

error: Content is protected !!