Menu
Close the dialog

Terms & Conditions

Pea horseradish azuki bean lettuce avocado asparagus okra. Kohlrabi radish okra azuki bean corn fava bean mustard tigernut juccama green bean celtuce collard greens avocado quandong fennel gumbo black-eyed pea. Grape silver beet watercress potato tigernut corn groundnut. Chickweed okra pea winter purslane coriander yarrow sweet pepper radish garlic brussels sprout groundnut summer purslane earthnut pea tomato spring onion azuki bean gourd.

القسم Wycieczki | Marsa Alam, wycieczki autokarem I Marsa Alam فى 16 - December - 2016

Sharm El loli Marsa Alam-wycieczki fakultatywne Egipt Marsa Alam

                                                    
Sharm El Luli – znajduje się około 60 km na południe od Marsa Alam. Miejsce obejmuje plażę o białym drobnym piasku oraz płytką lagunę. Na płaskie plaży znajduje się kilka form skalnych. Płytkie piaszczyste dno otoczone przez rafy koralowe w czasie odpływu tworzy lagunę. Łagodnie nachylone dno morskie prowadzi do głębszych wód o maksymalnej głębokości 20 metrów w linii brzegowej rafy. Obszar plaży jest całkowicie niezabudowany infrastrukturą taką jak bary, hotele, sklepy co dla wielu stanowi dodatkową atrakcję. Czas spędzony na plaży to spotkanie z naturą niezmienioną przez człowieka. Na szczęście plaża znajduje się na terenie Parku Narodowego Waldi El Gemal więc zarówno na otaczającej jej pustyni jak i w linii wybrzeża na terenie Parku regulacje dotyczące budowy są surowe. Dla miłośników spotkań z naturą to doskonała lokalizacja aby zobaczyć dziewicze rafy i egzotyczne życie morskie

•Cena dla dorosłych :40$                      dzieic od 2 -5 lat Gratis
• Cena dla dzieci        :20$                      Sprawdź aktualne promocje
• Termin: Codziennie
• Wyjazd:   9:00
• Powrót:  16:00

Program :

• wyjazd z hotelu około 07:00, przejazd samochodem do plaży Sharm El Luli

• dowolnie spędzany czas na plaży

• powrót do hotelu około 13:00 lub 16:00

Cena  obujmuje :

•  przejazd samochodem do i z plaży , bilet wstępu na plażę , obiad (napoje dodatkowo płatne) przy opcji wycieczki całodniowej

Co trzeba  zabrać :

•  kserokopię paszportu (strony ze zdjęciem i danymi) , ręczniki, ochronę przed słońcem, sprzęt do snurkowania , woda (na plaży nie ma stałej infrastruktury jak bary czy restauracje)


Szczególnie polecamy wycieczki fakultatywne do miejscowości  Marsa Alam .Polecamy Moto kolacja Beduińska  , Nurkowanie z Marsa Alam ,Kurs advanced  open water , Kurs nurkowania PADI ,Super safari z Marsa Alam ,Quady z Marsa Alam ,Sharm el loli z Marsa Alam ,Sataya z Marsa Alam ,Dom delfinow  z Marsa Alam ,Marsa Mubarak z Marsa Alam , Wyspa Hamata z Marsa Alam , Qulaan z Marsa Alam ,Abu simbel i Asuan  2 dni , Aswan z Marsa Alam , Luksor z Marsa Alam i wiele innych ciekawych atrakcji. Polecamy wycieczki Sharm oraz wycieczki fakultatywne Mars Alam , Hurghada , Sharm El shiekh Egipt . Z Esti Tourem wycieczki fakultatywne Egipt sharm El Sheikh ,Marsa Alam ,Hurghada będą wyjątkowo udane.

 

error: Content is protected !!