Menu
Close the dialog

Terms & Conditions

Pea horseradish azuki bean lettuce avocado asparagus okra. Kohlrabi radish okra azuki bean corn fava bean mustard tigernut juccama green bean celtuce collard greens avocado quandong fennel gumbo black-eyed pea. Grape silver beet watercress potato tigernut corn groundnut. Chickweed okra pea winter purslane coriander yarrow sweet pepper radish garlic brussels sprout groundnut summer purslane earthnut pea tomato spring onion azuki bean gourd.

Drogi turysto ,jeśli  nie chcesz poświęcić swojego wolnego czasu i ciężko zarobionych pieniędzy na leniuchowanie serdecznie zapraszamy na :

Wycieczki po Egipcie z polskim przewodnikiem! (polska usługa)

Ponieważ Egipt to nie tylko starożytność, to przecudny świat podwodny z kolorową rafą i niezliczonymi gatunkami ryb.Egipt to także pustynia kryjąca tysiące tajemnic. To właśnie chcemy Wam pokazać na naszych wycieczkach.Jesteśmy biurem podróży, które organizuje wycieczki fakultatywne dla Polaków,z polskiem przewodnikiem .

 

NIE MUSZISZ WYDAWAĆ WSZYSTKICH PIENIĘDZY ,ABY ZWIEDZIĆ EGIPT

Z Esti Tours ZWIEDZISZ EGIPT TANIO I PRZYJEMNIE

 

NAJWAŻNIEJSZY jesteś TY …i Twój uśmiech!!!

Istniejemy od 2011 roku. Nie jesteśmy wielką firmą ale posiadamy duże doświadczenie w organizacji wycieczek fakultatywnych w Egipcie z polskim przewodnikiem w Sharm el Sheikh , każdego dnia dbamy o to aby zapewnić naszym klientom niezapomniane chwile w Egipcie

CO OFERUJRMY DLA NASZYCH GOSĆI ?

Udane wakacje i niezapomniane wrażenia o Egipcie tylko z naszą firmą Esti Tours! Oferujemy wycieczki fakultatywne bez stresu i dodatkowych opłat, zapewniamy opiekę przez całe Wasze wakacje w Egipcie oraz transport przez cały Wasz pobyt wraz z opieką zdrowotną, oferujemy super polskich przewodników w trakcie każdej wycieczki, również do Jerozolimy i Petry. Podczas naszych wycieczek oferujemy wygodne autokary z klimatyzacją i opieką polskiego pilota.

 

PROMOCJA   2019  !!! Oszczędzaj i podróżuj więcej

 

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ? 

bo … za małe pieniądze gwarantujemy Tobie i Twoim bliskim udane wakacje bez stresu!!!!Zdejmiemy Ci z głowy wszystkie problemy związane z rezerwacją wycieczki, zatroszczymy się o to abyś nie tracił czasu na szukanie innych ofert tylko skupił się na przyjemnym wypoczynku. ZAUFAJ NAM, MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!!!

 

DLACZEGO MAMY NIŻSZE CENY W STOSUNKU DO INNYCH ?

Dlaczego warto wykupić wycieczki właśnie u nas? Na pewno ze względu na cenę, oferujemy cenę niższą nawet o 40 % w stosunku do innych biur oferujących wycieczki. Dlaczego u nas jest taniej? Nie pośredniczymy przy ofercie wyjazdów, sami organizujemy wszystko dlatego nie ma ŻADNEJ prowizji na której bazują rezydenci z biur podróży. My oferujemy czystą usługę i bierzemy całą odpowiedzialność za jej organizację. Tylko u nas wycieczki bez żadnych ukrytych opłat, bezpośrednio i bez prowizji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Możemy Państwu zagwarantować niesamowite wrażenia i przyjemność poznawania jednego z najpiękniejszych krajów na świecie jakim jest EGIPT

 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Będzie nam niezmiernie miło móc was gościć. Będzie nam bardzo miło jeżeli zostawią Państwo swój obiektywny komentarz dotyczący wrażeń z wycieczek organizowanych przez nasze biuro na forach internetowych