Menu
Close the dialog

Terms & Conditions

Pea horseradish azuki bean lettuce avocado asparagus okra. Kohlrabi radish okra azuki bean corn fava bean mustard tigernut juccama green bean celtuce collard greens avocado quandong fennel gumbo black-eyed pea. Grape silver beet watercress potato tigernut corn groundnut. Chickweed okra pea winter purslane coriander yarrow sweet pepper radish garlic brussels sprout groundnut summer purslane earthnut pea tomato spring onion azuki bean gourd.

القسم Wycieczki | Marsa Alam, Wycieczki safari I Marsa Alam فى 10 - November - 2018

Moto Marine Quad Safari-wycieczki fakultatywne Marsa Alam Egipt

Jedna z najlepszych wycieczek dostępnych w Marsa Alam. Połączenie uroków Morza Czerwonego z Quad Safari. Rozpoczęcie o 8 rano – wyruszamy z hotelu na quady – około 2 godzin, powrót do centrum quadów. Następnie ruszamy do Marsa El Shouna (MARSA MUBARAK) – bardzo znane miejsce do snurkowania, czas około 1,5 godziny na nurkowanie bądź snurkowanie z maską. To miejsce jest znane jako dom żółwi i istnieje duża szansa, że spotkamy dugonga, czyli krowę morską. Następnie w planie mamy obiad – owoce morza i ryba. Powrót do hotelu około 13:30.
Zapraszamy do skorzystania z naszej wycieczki Marsa Alam Moto Marine!

Warto wybrać tą wycieczkę, ponieważ jest to połączenie dwóch wycieczek na raz . Jednocześnie korzystamy z jazdy na quadach i dwugodzinnego snurkowania w bardzo pięknej zatoce – domu żółwi! Marsa El Shouna jest znany w Egipcie jako Port Ghalib lub Marsa Mubarak. Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdują się również wycieczki statkiem w tym miejscu, na kórych jest duże prawdopodobieństwo spotkania dugonga, czyli krowy morskiej, żółwi i delfinów.

• Cena pojedynczy: 40$               dzieci  od 2-6 lat Gratis   
• Cena podwójny   : 40$               Sprawdź aktualne promocje
• Termin: Codziennie
• Wyjazd:  8:00
• Powrót:  13:00

program  :

 • wyjazd z hotelu  do centrum quady ok godz 8:00 rano

 • jazd na quady ok. 2 godz

 • snorkowanie  ok 1.5  godz w Marsa El shouna (Marsa Mubarak )

 • obiad  jest w cenie , powrot  do hotelu  ok. 13 :30

Co trzeba  zabrać :

• kserokopię paszportu (strony ze zdjęciem i danymi), ręczniki, ochronę przed słońcem, sprzęt do snurkowania


Szczególnie polecamy wycieczki fakultatywne do miejscowości  Marsa Alam .Polecamy Moto kolacja Beduińska  , Nurkowanie z Marsa Alam ,Kurs advanced  open water , Kurs nurkowania PADI ,Super safari z Marsa Alam ,Quady z Marsa Alam ,Sharm el loli z Marsa Alam ,Sataya z Marsa Alam ,Dom delfinow  z Marsa Alam ,Marsa Mubarak z Marsa Alam , Wyspa Hamata z Marsa Alam , Qulaan z Marsa Alam ,Abu simbel i Asuan  2 dni , Aswan z Marsa Alam , Luksor z Marsa Alam i wiele innych ciekawych atrakcji. Polecamy wycieczki Sharm oraz wycieczki fakultatywne Mars Alam , Hurghada , Sharm El shiekh Egipt . Z Esti Tourem wycieczki fakultatywne Egipt sharm El Sheikh ,Marsa Alam ,Hurghada będą wyjątkowo udane.

error: Content is protected !!